- Gyűjtői katonai relikviák
- Ruházat
- Lábbelik
- Kések
- Sisakok
- Szerszámok
- Fegyver / felszerelés
- Díszfegyverek és dekorációk
- Gázálarcok, gázálarctáskák
- Taktikai & Security felszerelések
- Outdoor és kemping
- Kulcstartók, táblák
- Zászlók
- Mérettáblázatok

Mini Laguiole zsebkés – 5,5 cm Sandvik penge, gyöngyház nyél, méhecske dísz
Cikkszám: GYZK-196/3
Gyártó: Laguiole (France)
Ez a Mini Laguiole a francia késkészítés egyik legfinomabb, legdekoratívabb darabja. A mindössze 7 cm-es zárt hossz és a kecses forma miatt rendkívül elegáns, könnyű és jól hordható zsebkés, amely a gyűjtők körében különösen kedvelt.
A penge 5,5 cm-es Sandvik rozsdamentes acélból készült, amely kiváló élmegtartást és korrózióállóságot biztosít. A penge formája a klasszikus francia pásztorkések arányait követi, finoman ívelt, könnyed vonalvezetéssel.
A markolat különlegessége a gyöngyház hatású nyél, amely fényes, elegáns megjelenést ad a késnek. A nyél két végén található aranyszínű baknik tovább erősítik a luxus érzetét. A késen természetesen megtalálható a tradicionális Laguiole méhecske, amely a francia kézműves késkultúra egyik legismertebb jelképe.
A Mini Laguiole egy gyűjtői jellegű, dekoratív és elegáns kis darab, amely mérete ellenére teljes értékű, kényelmesen használható zsebkés. Ajándéknak, gyűjteménybe vagy mindennapi elegáns kiegészítőnek is tökéletes választás.
16 800 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!

Sikeres feliratkozás
A megerősítéshez kattintson az e-mailben kapott hivatkozásra.

A kategória további termékei:
Ajánlott termékek:
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


