- Gyűjtői katonai relikviák
- Ruházat
- Lábbelik
- Kések
- Sisakok
- Szerszámok
- Fegyver / felszerelés
- Díszfegyverek és dekorációk
- Gázálarcok, gázálarctáskák
- Taktikai & Security felszerelések
- Outdoor és kemping
- Kulcstartók, táblák
- Zászlók
- Mérettáblázatok


Andújar 443A spanyol zsebkés – 8,5 cm 440-es penge, ívelt díszített nyél barna betéttel
Cikkszám: HZK-443A
Gyártó: Andújar
Az Andújar 443A egy jellegzetes spanyol zsebkés, amelyet az erősen ívelt markolat és a gazdag díszítés tesz igazán különlegessé. Ez a forma a tradicionális mediterrán késkészítés egyik legfontosabb stílusjegye: az ívelt nyél nemcsak látványos, hanem kényelmes fogást is biztosít.
A 10 cm hosszú markolat barna műanyag betétekkel készült, amelyek szépen kiemelik a fém díszítéseket. A kés megjelenése így egyszerre elegáns és karakteres, tökéletesen illeszkedve az Andújar kések hagyományos világába.
A 8,5 cm-es, 440-es rozsdamentes acél penge jól tartja az élét, könnyen karbantartható, és ideális választás mindennapi használatra. A penge arányai és formája a klasszikus spanyol EDC kések stílusát követik: hosszúkás, elegáns, mégis határozott.
A 443A azoknak ajánlott, akik egy ívelt markolatú, díszített, barna betétes spanyol zsebkést keresnek. Mindennapi használatra, ajándéknak vagy gyűjteménybe is kiváló választás — a forma és a díszítés együtt egy igazi mediterrán hangulatú darabot eredményez.
8 900 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!


A kategória további termékei:
Ajánlott termékek:
Vásárlói vélemények:

Kérdések és válaszok:


